Bloger dzisiaj

Bloger jutro

#
#
Stasiu 01.02.2021

nakręcił filmową wersję The Girl with the Dragon Tattoo

Polecane: Fotowoltaika fotowoltaiczne24.pl

W filmie "Dziewczyna z tatuażem smoka" z Mią Wasikowską, Aleksandrą Rush i Dylanem Minnette w rolach głównych występują Mia Wasikowska, która gra cesarzową Suki Botezwe, oraz Dax Shepard, który gra tytułową rolę. Film opowiada historię grupy nastolatków, którzy zostają wysłani w podróż do zamku we Włoszech na koronację. To tam spotykają hrabiego d'Artagnana (Adam Baldwin), bardzo enigmatyczną postać, która wydaje się mieć ogromną ilość magicznej mocy.

W tym miejscu należy podkreślić, że jest to typowy film Disneya i wcale nie jest to słynny. Całość jest pełna melodramatycznych akcentów i scen, które są tylko dla oczu. Fabuła filmu oparta jest na genialnej, niezbyt oryginalnej fabule w stylu Mortal Kombat. W filmie jest również wiele niezgrabnych mebli ze starej szkoły. I prawie słychać głos reżysera lub scenarzysty z tych scen. Film zawiera również wiele zabawek do całowania i przytulanek z podobiznami znanych aktorów.

Jedyną zbawczą cechą filmu jest muzyka Jean-Pierre'a Jeuneta. Muzyka do piosenek, zwłaszcza tych bardziej popularnych, została nagrana przez Jean-Pierre'a i jest również wykonywana z pięknym lektorem i kilkoma tekstami. Oczywiście warto wybrać się do filmu, kiedy masz na to ochotę lub po prostu poszukać w internecie informacji o nowym filmie z tej dziedziny.

Polecane: kliknij, aby zbadać

Polecane: http://domtech.com.pl

Tagi: film scen muzyka filmiepierre filmweb filmy za darmo bez rejestrowania i logowania filmy 2020 filmy egzotyczne filmowa 9 filmy filmiki dla żony filmy tv